Read Comments

Zapach prawdziwego mężczyzny – czego możemy spodziewać się po Calvin Klein Euphoria Man?

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego wielu mężczyzn zachwyca się tym zapachem. Wąchając go po raz pierwszy również odnieśliśmy wrażenie, że nie ma w tych perfumach nic szczególnego. Kolejny produkt ze stajni Kleina. Jednak po chwili, kiedy dotarły do nas prawdziwe nuty zapachowe, ich połączenie nas oczarowało. Poniżej postaramy się przedstawić Ci argumenty, które udowodnią Ci, że mamy rację.

Chcesz być dżentelmenem? Calvin Klein Euphoria Man z pewnością Ci w tym pomoże

Znawcy długo zastanawiali się dla kogo Klein stworzył swoją kolejną propozycję. Połączenie ostrych nut ze słodkimi nie zawsze bowiem przypada do gustu użytkownikom. Po godzinach namysłów, słusznie doszli do wniosku, że prezentowane perfumy doskonale sprawdzą się u mężczyzn, którzy chcą zaimponować kobiecie nie tylko swoim zachowaniem, ale również zapachem. Jednym słowem Calvin Klein Euphoria Man, to perfumy dla prawdziwych dżentelmenów.

Kiedy poznajemy po raz pierwszy prezentowane perfumy, sama nazwa zupełnie nie kojarzy nam się z dystyngowanym panem, który dba o swoją kobietę pod każdym względem. Dopiero piękny, prosty i elegancki flakon daje nam do myślenia. Męska prostota, bez dziwnych ozdób pozwala poznać to, co jest w środku. Perfumy mają pokazywać, że mężczyzna powinien być prawdziwy, niczego nie udawać i szanować swoją kobietę. Właśnie to myśli każda osoba, która po raz pierwszy weźmie do ręki Calvin Klein Euphoria Man.

Jaki zapach kryje się w środku flakonu?

No dobrze, flakon prezentowanych perfum powinien dużo mówić o tym, jaki zapach znajdziemy w środku. Czy aby na pewno? Czy nuty, które zostały połączone w całość nie zaskoczą użytkownika? Owszem – zaskoczą. Prosty flakon skrywa bowiem w sobie nuty dodające pewności siebie. Ostre przyprawy w połączeniu z nutami drzewnymi dają nietuzinkowy zapach pozwalający mężczyźnie zachować pewność siebie. Kiedy po kilku chwilach poczujesz na swojej skórze kolejne zapachy – paczuli i szałwii, z pewnością uznasz, że jest to zapach idealny dla Ciebie. Dlaczego? Otóż pozwoli on roztoczyć nad Tobą aurę człowieka eleganckiego i wyrafinowanego, który nie boi się niczego w życiu. Jak wspomnieliśmy poza nutami drzewnymi i owocowymi, w perfumach odnajdziesz także imbir. Możesz wówczas odnieść wrażenie, że prezentowany produkt jest ofertą skierowaną dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Każdy mężczyzna, który choć raz użył Calvin Klein Euphoria Man wyróżniał się z tłumu. I o to właśnie chodziło autorowi tego zapachu – żeby mężczyzna był męski, elegancki i przyciągał spojrzenia kobiet.

Jeśli zatem chcesz zaskoczyć swoją kobietę (obecną lub tę, która akurat Ci się podoba) nie pozostaje Ci nic innego, jak postawić na ten zapach. Wydobywające się przez wiele godzin różne nuty sprawią, że z każdą chwilą będziesz ją jeszcze bardziej zaskakiwał. Nie zastanawiaj się dłużej, te perfumy zostały stworzone na potrzeby pewnych siebie mężczyzn, którzy niczego się nie boją. Pokaż, że właśnie taki jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *