Read Comments

Projektant ubrań powinien zajmować się jedynie modą? Czy aby na pewno?

Wielokrotnie słyszeliśmy uwagi, że projektant powinien zajmować się jedynie modą, bo tylko na tym się zna. Producent prezentowanego dziś zapachu łamie te konwenanse. Udowadnia wszystkim, że można być człowiekiem wszechstronnym i zajmować się interesami na wielu płaszczyznach. Trzeba jedynie odrobinę determinacji i chęci. O kim mowa? Oczywiście o Calvinie Kleinie, który odniósł spektakularny sukces nie tylko na polu modowym, ale również w świecie perfum. Jego zapachy kupują miliony ludzi, mniej lub bardziej znanych. I nie dlatego, że chcą być modni, ale dlatego, że te zapachy naprawdę są dobre. Intrygują, zadziwiają, przyciągają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jednym z nich jest Calvin Klein Euphoria Men, który wyszedł ze stajni projektanta już dwanaście lat temu. Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby nadal szokować i zdobywać kolejnych zakochanych w nim panów.

Orientalne nuty, połączone z białym pieprzem, imbirem i zamszowym drewnem sprawiają, że mężczyzna pachnie ciekawie, ale nienachalnie. Producent postarał się o to, aby zapach był na tyle delikatny, by szokować, aczkolwiek nikomu nie przeszkadzać. I właśnie ta jego delikatność jest kluczem do sukcesu. Zapachu Calvin Klein Euphoria Men można bowiem użyć przy wielu różnych okazjach. Doskonale sprawdza się w ciepłe letnie dni, gdzie wspomniana wyżej delikatność może zostać cudownie podkreślona. Pisząc o Calvin Klein Euphoria Men mamy w głowie obrazem randki, na której mężczyzna wraz z kobietą siedzi w białej koszuli i jeansach nad brzegiem morza. Otula ich morska bryza i biały materiał zawieszony na rattanowym stelażu, który umocowany jest do tarasu restauracji. Właśnie takie są te perfumy – pobudzają wyobraźnię do granic niemożliwości. Nic zatem dziwnego, że codziennie stawia na nie ogromna ilość panów. Wracając jednak do możliwości wykorzystania tego perfumu, to poza opisaną wyżej randką, Calvin Klein Euphoria Men sprawdzi się doskonale także na prywatce u przyjaciół lub spotkaniu biznesowym. Ta delikatna nuta naprawdę pomaga w negocjacjach. Tym bardziej, że faceci, uznawani za twardych i bezwzględnych w interesach, pod wpływem tego zapachu miękną. Trzeba to głośno powiedzieć – oni również mają dobrą duszę, która czasami bierze górę nad rozsądkiem. Wniosek jest jeden – Calvin Klein Euphoria Men na spotkanie, dobra gadka i kontrakt masz w kieszeni.

Kiedy pierwszy raz poznasz ten zapach, mało tego, naniesiesz go na skórę, już po kilku godzinach stwierdzisz, że nosi się go z przyjemnością. Wiemy – jesteś twardym facetem, któremu nie wolno się rozczulać. I nikt Ci nie każe tego robić. Pamiętaj jednak, że kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna, taki prawdziwy z krwi i kości wykazuje odrobinę empatii i delikatności. W tym właśnie mogą Ci wspomniane perfumy. Zachęcamy Cię zatem do tego, abyś poznał ten zapach. Być może spodoba się na tyle, że na zawsze pozostanie numerem jeden na Twojej półce z różnymi zapachami. Kto wie – może te walory zapachowe sprawią, że odniesiesz kolejny sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *