Read Comments

Orientalne nuty? Mamy dla Ciebie perfumy idealne

Szukasz zapachu, którego nie powstydziłby się prawdziwy mężczyzna? Zależy Ci na tym, aby nuta zapachowa intrygowała na tyle, żeby żadna kobieta nie potrafiła Ci się oprzeć? Poniższy artykuł ma na celu pokazanie Ci produktu, który zniewala swoim zapachem. Nie tylko intryguje, ale również przyciąga kobiety, jak lep na muchy. Jeśli do tej pory narzekałeś na brak powodzenia, od dziś możesz to zmienić. Calvin Klein Euphoria Man, bo o nich mowa, z pewnością Ci w tym pomogą.

Calvin Klein już nie raz udowodnił, że jest człowiekiem wszechstronnym. Ci, którzy znali go jako projektanta ubrań nie wierzyli, że może on również odnieść sukces na polu perfum. Teraz jest im wstyd, że zwątpili w tego geniusz. Tak, producent Calvin Klein Euphoria Man jest dla nas geniuszem jedynym w swoim rodzaju. Nie każdy bowiem potrafi stworzyć zapachy różnorodne, które będą pasowały zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. A on potrafi. Mało tego robi to w sposób, który pozwala mu rozkochać w swoich zapachach każdego, kto choć raz na nie natrafi.

Calvin Klein Euphoria Man – z pewnością

Skoro zintegrowaliśmy Was wpisem o tym nietuzinkowości prezentowanych perfum, przyszedł czas, aby napisać, dlaczego są one tak wyjątkowe? Otóż każdy mężczyzna, który na nie natrafi będzie cenił je za świeżą kompozycję, która pomimo swojej unikatowości, doskonale wpasuje się w codzienność – spotkania biznesowe, obiad z ukochaną lub prywatka u znajomych – w tych i innych sytuacjach Calvin Klein Euphoria Man z pewnością spełni się wyśmienicie.

Jakie nuty można wyczuć w tych perfumach? Na dzień dobry przywita nas orzeźwiający imbir, który w późniejszym czasie ustąpi miejsca paczuli i zamszowym oryginalnym zapachom, które naprawdę intrygują. Właśnie te ostatnie nadają całej kompozycji niebywałej tajemniczości, którą tak bardzo kochają kobiety.

Klein postarał się, aby zastosowane w perfumach zapachy przenikały się nawzajem. Właśnie to pozwala czuć się mężczyźnie uwodzicielsko. Kontrastu egzotycznych owoców z przyprawami i nutami drzewnymi potrafią niejedną kobietę doprowadzić do obłędu. Przy tych perfumach nie należy wstydzić się mówić o intymności, seksualności i pragnieniach, zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Właśnie takie uczucia wywołują w obu płciach Calvin Klein Euphoria Man.

Emocje, jakie wywołują prezentowane perfumy wielu porównuje do orgazmu zmysłów. Zapach bowiem działa nie tylko na węch, ale również na wyobraźnię – roztacza w głowie wizję pięknych barw i odległych zakątków, z których pochodzą nuty wykorzystane do stworzenia tego przepięknego zapachu.

Jeżeli zatem szukasz perfum, które będą Cię inspirować, pozwalając zarazem marzyć o odległym dla Ciebie świecie, to Calvin Klein Euphoria Man z pewnością przypadną Ci do gustu.

Żeby nie było cały czas cukierkowo, chcielibyśmy jeszcze wspomnieć o fakcie, który zarzucają temu zestawieniu zapachów niektórzy ich użytkownicy. Otóż słyszy się często, że perfumy są niezbyt trwałe. Osobiście tego nie zauważyliśmy, bowiem utrzymywały się na skórze do 12 godzin, jednak chcielibyśmy, abyście sami to sprawdzili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *