Read Comments

Calvin Klein Euphoria Men – skandalu nie uświadczysz, a hit możesz mieć w swojej toalecie

Boisz się skandalu, jednak szukasz perfum, które zrobią furorę w towarzystwie? Chcesz, żeby mówili o Tobie i zniewalającym zapachu, który unosi się wokół Ciebie? Dziś przedstawimy Ci produkt, który z pewnością zapewni Ci jedno i drugie? Co mamy na myśli?

Otóż chodzi nam o nutę zapachową

Calvin Klein Euphoria Men

Myślisz, że perfumy stworzone przez człowieka, który od wielu lat zajmuje się projektowaniem ubrań, nie wniosą do Twojego życia nic ciekawego? Spieszymy donieść, że jesteś w ogromnym błędzie. Buty zapachowe, które zostały użyte do stworzenia efektu końcowego zaskakują od samego początku. Na dzień dobry przywita Cię ostry zapach białego pieprzu, żeby potem zamienić się w bardziej słodką nutę reprezentowaną przez przyprawy i owoce. Na samym końcu poczujesz zamszowy zapach drzew. Mieszanka tylu zapachów sprawia, że perfum intryguje od samego początku do samego końca. Chcąc zdefiniować słowo “sexy”, możesz bez żadnych obaw postawić na stoliku Calvin Klein Euphoria Men. Zapach ten potrafi rozjaśnić stare wątki zapachowe. Nic dziwnego zatem, że panowie, którzy zdecydują się na ich zakup znajdują się w centrum zainteresowania nie tylko Pań, ale również innych mężczyzn. Te pierwsze za wszelką cenę chcą ich poznać, zaś Ci drudzy starają się poznać szczegóły dotyczące zapachu, który tak przyciąga i hipnotyzuje.

Perfumy Calvin Klein Euphoria Men, choć ma ją już 12 lat, nadal zaskakują. Wąchając je dochodzisz do wniosku, że nawet projektant mody jest w stanie stworzyć piękny zapach, który od pierwszych chwil potrafi intrygować. Wspomniany zapach budzi zadowolenie u mężczyzn w różnym wieku. Być może dzieje się tak za sprawą wspomnianego zainteresowania kobiet, a być może jest to kwestia idealnie dobranych nut zapachowych. Perfumy są bowiem na tyle delikatne, że można ich użyć w różnych sytuacjach. Najlepiej jednak sprawdzają się w ciepłe, letnie dni, bowiem orzeźwiają, a nie przytłaczają.

Jeśli jesteś znawcą perfum, to na pewno zauważysz atuty Calvin Klein Euphoria Men i będziesz potrafił odpowiednio je wykorzystać. Prezentowany zapach doskonale sprawdzi się podczas spotkań z klientami, ale również na niezobowiązujących spotkaniach ze znajomymi. Kiedy zapoznasz się z zapachem, słusznie uznasz, że pomimo delikatności, Calvin Klein Euphoria Men doskonale sprawdza się wieczorami. Nie oznacza to jednak, że nie możesz używać jej w dzień. Wręcz przeciwnie – perfum ten jest na tyle uniwersalny, że doskonale sprawdzi się o każdej porze dnia i nocy.

Użyte w perfumach kompozycje zapachowe doskonale łączą się ze skórą i utrzymują na niej nawet do 12 godzin. Dzięki temu mężczyzna ma pewność, że przez większą część dnia będzie intrygował i zachwycał jednocześnie. Mieszanka nut, jaką zastosował w tych perfumach Klein daje naprawdę dobry produkt. Wielorakość zapachów pozwala poznawać mężczyznę na nowo w każdym momencie. Jeżeli zależy Ci zatem na zapachu, który przyciągnie rzesze fanek, to ten z pewnością będzie doskonały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *