Read Comments

Calvin Klein Euphoria Man – perełka wśród męskich zapachów

Kiedy damska wersja CK Euphoria odniosła niebagatelny sukces, producent postanowił stworzyć męski odpowiednik tego zapachu. I co się okazało? On również odniósł spektakularny sukces. Już od samego początku istnienia mężczyźni kupowali go z ochotą. Dlaczego? Wielu z klientów twierdziło, że dzięki Calvin Klein Euphoria Man na nowo odkryli swoją męskość. Mężczyzna używający wspomnianego zapachu uchodzi w towarzystwie za osobę niezależną i wolną, która nie boi się wyzwań i nietuzinkowych zapachów.

Jeżeli do tej pory jeszcze nie miałeś w swojej kolekcji wspomnianego zapachu, przygotuj się na nieziemskie doznania. W poniższym artykule postaramy się przekonać Cię, że każdy, kto posiada wspomniane perfumy jest doskonałym i pewnym siebie mężczyzną, za którym na ulicy oglądają się wszystkie kobiety. Zapoznaj się z poniższym artykułem i uwierz, że facwci, którzy posiadają ten zapach, nie na darmo się w nim zakochują i polecają go swoim kolegom.

Może zaczniemy od początku – kim jest twórca tego fenomenalnego zapachu?

Jeśli wydaje Ci się, że Calvin Klein pochodził z bogatej rodziny, a to co stworzył jest jedynie jego widzi mi się, to jesteś w ogromnym błędzie. Pochodzi z węgierskiej rodziny, która wyemigrowała ze swojego kraju w poszukiwaniu lepszego świata. Wychował się na nowojorskim Brooklynie, gdzie wybił się na sam szczyt. Jak tego dokonał. Otóż jako nastolatek ukończył średnią szkołę artystyczną, żeby potem studiować na Fashion Institute of Technology New York. Już w czasie studiów Calvin uchodził za człowieka, którego cechował elegancki minimalizm. Doskonale potrafiła dobierać kolory. Na początku swojej odzieżowej drogi producent zajmował się tworzeniem jeansowych ubrań, w tym spodni, które na rynku zrobiły ogromną furorę. To właśnie w jednym z modeli Kleina wystąpiła aktorka Brooke Shields. Nic zatem dziwnego, że posiadając tak niebywały talent Klein w krótkim czasie osiągnął sukces, nie tylko na polu odzieżowym ale również perfum.

Pierwsze perfumy, jakie zostały wprowadzone na rynek pod marką CK, to orientalne nuty zapachowe, które pokochały kobiety. Dzięki nim Kobiety stawały się niezależne. Klein świat perfum zaczął zgłębiać od roku 1996. Jak można się spodziewać, również na tym polu zaczął odnosić spektakularne sukcesy. Ma to odzwierciedlenie w wielu nagrodach, jakie otrzymał. Dzięki nim można śmiało nazwać go legendą, której zapachy i pomysły przyprawiają o gęsią skórkę do dziś. Dzięki perfumom Calvin Klein Euphoria Man oraz pozostałym propozycjom jesteśmy w stanie poczuć, jak pachnie prawdziwy mężczyzna. Twórca zapachów dobiera bowiem nuty zapachowe w sposób, na który wielu innych nie zdecydowałoby się. W jego perfumach odnajdziemy nie tylko słodycz, ale również ostrość. Jeśli chodzi o Calvin Klein Euphoria Man, ten drugi aspekt zaspokojony został dzięki nucie białego pieprzu i imbiru. Zapozna się z prezentowanym produktem i sam oceń, czy mamy rację, zachwycając się tym zapachem. Mamy nadzieję, że przyznasz nam rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *