Read Comments

Bezpieczna i klasyczna? Tak, dokładnie taka jest nuta Calvin Klein Euphoria Man

Każdy, kto choć raz w swojej kolekcji posiadał perfumy Calvin Klein Euphoria Man zapewne zauważył, że nie posiadał go zbyt długo. I to nie dlatego, że perfumy są mało wydajne, a dlatego, że zapach tak zachwyca, że chcemy go czuć cały czas na swojej skórze. Niemniej jednak czas, w którym posiadaliśmy owy produkt, z pewnością pozwolił nam na jego ocenienie.

Jak można się spodziewać męski zapach nie powala tak, jak damski. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni bywają sceptyczni i nie wyrażają swoich emocji tak jawnie, jak kobiety. Być może dlatego, wąchając perfumy Calvin Klein Euphoria Man nie usłyszymy od nich głośnego okrzyku: “Wow”. Wyznacznikiem zachwytu są znikające z półek egzemplarze, których mężczyźni używają na co dzień. To, co kochają w tym zapachu mężczyźni, to wspomniana klasyka i bezpieczeństwo.

Czego można spodziewać się po Calvin Klein Euphoria Man?

Kiedy otwieramy flakonik wita nas ostrzy pieprzowy zapach, który po kilku chwilach ustępuje miejsca czającemu się za jego plecami imbirowi. To, co zadziwia, to fakt, że imbir jest tutaj przygaszony. Nie dostrzeżemy w tych perfumach jego palącego i gorzkiego aromatu. Nie wyczujesz w nim czystego olejku, który daje od razu starty imbir. Przygaszenie tego elementu nadaje perfumom większej delikatności, która podkreślana jest przez drzewną nutę.

Odczekaj chwilę, a poczujesz na bazie drzewnych nut, piękną słodycz. Na próżno będziesz szukać w spisie owoców. Nie ma ich, choć użytkownik ma wrażenie, że to one dodają wspomnianej słodkości. Mężczyzna, który postawi na te perfumy z pewnością wyczuję żywiczną, przepaloną nutę. Być może nie tworzą jej żadne owoce, a ukryte pod angielskim słowem “brazilian redwood” nuty drzewne. Tak naprawdę użytkownik nie jest w stanie powiedzieć, czy wspomniane, anglojęzyczne określenie dotyczy określonej rośliny, czy może grupy roślin, które tworzą ten niebywały zapach. Nutę tę mogą tworzyć zarówno owoce, jak również grupa iglastych drzew, które po ich połączeniu dają niebywale słodki i aromatyczny zapach.

Same początki po skropieniu skóry dla niektórych mogą być intrygujące, słodkie i nie do przyjęcia. Dlatego też warto odczekać chwilę, po której Calvin Klein Euphoria Man stanie się klasyczna i przyjemna dla nosa. Ta chwila pozwoli Wam zakochać się w tych perfumach, szczególnie, że kobiety będą uważać je za bardzo męskie i pasujące do faceta z krwi i kości.

W prezentowanych perfumach na pewno nie poczujesz sztucznych ulepszaczy. Wyczuwalne są tu jedynie naturalne nuty zapachowe. Kiedy powąchasz je po raz pierwszy, z pewnością przyznasz nam rację, że producent dał swoim wielbicielom bezpieczne, a zarazem intrygujące perfumy. Na uznanie zasługuje nie tylko zapach, ale samo wykonanie flakonika. Jest on bardzo delikatny i elegancki, dzięki czemu robi wrażenie nie tylko na mężczyznach, ale także na rzeszy kobiet. Z całą pewnością jesteśmy w stanie stwierdzić, że Calvin Klein Euphoria Man, to produkt godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *